IDEÁLNÍ ŽENA

Ideální ženská musí mít v sobě kus dítěte, kus chlapa a kus zvířete. Od každého trochu, avšak nic nesmí chybět! Takovou ženu můžu milovat, s takovou můžu žít...
Z dítěte musí mít hravost, dobráckost, upřímnost, chuť do skotačení, vymýšlení hloupostí a dělání blbostí. Musí se umět radovat z maličkostí a občas zapomenout na problémy a starosti a s prostou myslí si užívat a dovádět. Také by měla být roztomilá, drobná, velmi veselá, uličnická a rošťácká, a musí se umět smát a hrát si celej život!
Z chlapa musí mít syrovost, samostatnost, vůli se rvát a touhu vyhrávat, nesmí se bát se opít, zařvat si, vysportovat se až na dno svých sil a přežít vesele pár dní bez hygieny a civilizace. Musí umět vést a organizovat, logicky se zamyslet, dělat kompromisy, umět se o sebe postarat, sama se zabavit a občas i dokázat zatnout zuby a snést pár ran.
Ze zvířete musí mít živost, přirozenost, přímost, touhu žít, chuť si užívat, lenošit, spát, jíst a hrát si. Musí být akční, mít energii, elán, jiskru, také soudnost a žádné zábrany, předsudky, upjatost a nedělat z ničeho zbytečně problém. V sexu pak mít plno touhy, hravosti, invence, vášnivosti a být takřka stále při chuti. Také by měla být nafalešná, veselá, dovádivá a jako zvíře svobodná, divoká a nespoutaná.
Samozřejmě nesmí chybět ženská něha, krása, instinkt, péče, porozumění, vlídnost, dobrá nálada a trocha tajemství, a pak je to poklad nad všechny poklady nejcennější!!

(2005)

zpět

FHG